На Сумщині жінка вербувала повій до борделів ФРН

Прокуратура Сумської області затвердила та направила до суду обвинувальний акт стосовно місцевої жительки, яка підозрюється у тому, що за попередньою змовою з громадянином Німеччини вербувала дівчат для подальшої сексуальної експлуатації за межами України, інформує 1NEWS з посиланням на пресслужбу прокуратури Сумської області.

Об этом сообщает РуспресЗа версією слідства, зазначена особа через соціальні мережі підшукувала сумчанок, які знаходились у скрутному матеріальному становищі, та відправляла їх у Німеччину. Водночас жінка приховувала від дівчат інформацію про потенційні ризики для їх здоров’я та навіть життя, обіцяючи нормальні умови «роботи» та велику платню. Там її спільник забезпечував жінок житлом і займався пошуком клієнтів. Окрім того, жінка, ймовірно, допомогла своєму спільнику отримати підроблене українське посвідчення водія.


Викрити злочинні дії вдалось завдяки скоординованим діям Сумського прикордонного загону, відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, слідчого управління Нацполіції за процесуального керівництва прокуратури. Матеріали щодо спільника обвинуваченої виділені в окреме провадження та направлені компетентним органам Німеччини.


Джерело статті: “https://1news.com.ua/ipol/na-sumshhyni-zhinka-verbuvala-povij-do-bordeliv-frn.html”

Бордель повії прокуратура