Гончаренко привітав Кубань з річницею проголошення незалежності (ВІДЕО)Народний депутат від партії “Європейська солідарність” Олексій Гончаренко нагадав, що 102 роки тому Кубань проголосила незалежність.

Об этом сообщает Руспрес


З цього приводу він опублікував відео з привітанням на своєму YouTube-каналі.


“16 лютого 1918 року була проголошена незалежність Кубанської народної республіки. Згодом кубанці зверталися до УНР і гетьмана Скоропадського з пропозицією про федеративне об’єднання. Справжня козацька єдність!” – пише нардеп під відео.
За словами Гончаренка, історія України не може бути повною без згадки Кубані, тому що це – “ще одна форма української державності”. Він підкреслив, що територія Кубані споконвіку пов’язана з Україною і українцями і це ще один приклад того, чому не можна припиняти протистояти країні-агресору.


Політик зазначив, що ідентичність мешканців Кубані була стерта в результаті діяльності Кремля і традицію справжнього козацтва замінили “рядженими”.


“Тому що козаками не можуть себе називати ті, хто прислуговує кремлівському царю і бореться проти всіх, хто прагне до свободи. Росія – тюрма народів, а Кубань, безумовно, стане нашим «островом свободи»”, – додав Гончаренко.


Відео зібрало безліч коментарів, у яких користувачі дякують нардепові за те, що він пам’ятає про річницю незалежності Кубані, а також пишуть, що Кубань була, є і буде частиною України.Раніше ми писали, що на Одещині прикордонники скрутили “громадянина СРСР”, який називав Україну “окупантом”.


Джерело статті: “https://informator.press/honcharenko-pryvitav-kuban-z-richnytseiu-proholoshennia-nezalezhnosti-video/”

РФ кубань Гончаренко