Бездіяльність керівництва “АТБ” може залишити дитину калікою: подробиці трагедії

Геннадий Буткевич, владелец АТБ игнорирует трагедию с ребенком

Дитина може залишитися калікою після трагічного інциденту в одному з маркетів мережі “АТБ”.


Інцидент стався в Одесі ще 1 квітня.

Компанія підлітків прямувала в магазин, а 14-річний Максим Пєтухов був першим, і влетів в скляні двері. На дверях не було ніяких попереджувальних знаків.

Скло розрізало хлопцеві брову і потрапило в око. Дитина отримала проникаюче поранення рогівки і кришталика правого ока. У цей же день йому була проведена термінова операція по зшивання рогівки.

Однак, на сьогоднішній день стан Максима погіршився, розвинулася катаракта. Тепер йому загрожує втрата очі. Щоб уникнути катастрофічних наслідків, йому потрібна термінова операція.

Силами волонтерів та небайдужих українців було зібрано близько семи тисяч гривень, але цієї суми недостатньо, щоб покрити всі витрати на операцію і лікування.

Тим часом, керівництво “АТБ” ігнорує те, що сталося.

“Ніяких спроб оплатити дороге лікування Максиму керівництво АТБ не приймало, на контакт не виходили. Тільки штраф від поліції -“самі винні”. Ми не залишимо цю ситуацію без дозволу, і сподіваємося отримати коментарі АТБ в найкоротший термін”, – заявив волонтер Максим Поланський .

За словами волонтера, на момент відкриття магазину (14 лютого) і до 5 квітня будівля супермаркету не було здано в експлуатацію. А що попереджають наклейки там з’явилися тільки через кілька днів після НП.


чрезвыйчайное происшествие в АТБ

чрезвыйчайное происшествие в АТБ


Нагадаймо, в листопаді 2017 року через хамського ставлення касира «АТБ» в Харкові по відношенню до покупця – учаснику АТО, розгорівся скандал.

Касир відмовила клієнтові у проханні обслужити його українською мовою, назвала Харків російським і порадила покупцеві поїхати “до Львова до бандер”. Після цієї фрази екс-доброволець нібито розбив об голову касира лоток з яйцями і пішов з магазину. У самій торговій мережі тоді спростували інформацію про конфлікт і повідомили, що ні на одному з відеозаписів нічого подібного зафіксовано не було. Втім, касира звільнили, фактично визнавши факт інциденту.

Через деякий час «АТБ» зажадало по 25 тис.₴ компенсації за моральну шкоду не тільки у самого покупця-учасника АТО, а й у активіста Станіслава Федорчука, який написав пост в Фейсбуці про даний інцидент. Відповідний позов «АТБ-Маркет» направив до суду. При цьому в ЗМІ була розгорнута ціла кампанія з дискредитації Федорчука, в якій бере участь екс-мер Слов’янська Олег Птарасольок (його спіймали на розкраданні грошей Євросоюзу на відновлення Донбасу), а також скандальний «учасник АТО» Олег Кравець, який раніше нападав на Надію Савченко під час її виступу в Миколаєві.

Роздрібна мережа компанії «АТБ-Маркет» заснована в 1993 році. Співвласниками «АТБ» в рівних частках є бізнесмени Геннадій Буткевич, Євген Єрмаков та Віктор Карачун, стан кожного оцінюється в 208 млн доларів.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/06/05/bezdiyalnist-kerivnitstva-atb-mozhe-zalishiti-ditinu-kalikoyu-podrobitsi-tragediyi/”

АТБ Виктор Карачун Геннадий Буткевич Евгений Ермаков скандал трагедія