Магазин АТБ продає “машинне” мастило під виглядом сонячникової олії

Геннадий Буткевич, АТБ,

Один з магазинів мережі бізнесмена Геннадія Буткевича “АТБ” продавав соняшникову олію, яка за всіма ознаками містить залишки нафтопродуктів або подібного небезпечного для вживання продукту.

Відповідні фото жінка опублікувала в соціальній мережі Facebook.

Так, за її словами, на маслі торгової марки «Своя лінія» (власна марка АТБ) під час термічної обробки утворилася плівка.

“У мене питання: Це нормально, що така плівка з’являється при температурі? Знову # АТБ Нас труять залишками нафтопродуктів”, – написала обурена активістка.

Вона також додала до публікації знімки, на яких видно, як при готуванні на відповідному “олії”, виникає плівка, схожа з тією, що покриває воду при попаданні в неї бензину та інших продуктів нафтопереробної галузі.


Покупці все частіше стали знаходити в продуктах мережі неприємні сюрпризи.

Зокрема, люди стикалися з залізними дротами в випічці, каменях в печиво і волоссі в сирі.

Так, напередодні, в Миколаєві, в нещодавно відкритому оновленому «АТБ», місцеві жителі виявили курячі яйця на торговому стелажі, на якому повзали хробаки.

Нагадаймо, влітку 2017 року місті Новоукраїнка Кіровоградської обл. жінка померла від ботулізму. Перші симптоми хвороби з’явилися через 4 години після вживання в їжу в’яленої риби, купленої в одному з «АТБ» Харкова.

Роздрібна мережа компанії «АТБ-Маркет» заснована в 1993 році. Співвласниками «АТБ» в рівних частках є бізнесмени Геннадій Буткевич, Євген Єрмаков та Віктор Карачун, статки кожного з яких у 2017 році становлять близько 105 млн доларів. Нагадаймо, що в 2015-2016 рр. компанії, підконтрольні «АТБ» в Криму, заплатили в бюджет РФ біля 11 мільйонів доларів.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/06/05/magazin-atb-prodaye-mashinnu-oliyu-pid-viglyadom-sonyashnikovoyi/”

АТБ Виктор Карачун Геннадий Буткевич Евгений Ермаков скандал