Казаки окопалися в Донецьку – тривають бої з батальйоном «ДНР» «Восток»

Казаки окопалися в Донецьку – тривають бої з батальйоном «ДНР» «Восток»
Казаки окопалися в Донецьку – тривають бої з батальйоном «ДНР» «Восток»

Загони казаків, які облаштували базу в селі Євдокіївка, ведуть бої з представниками НЗФ «ДНР» (ймовірно батальйон «Восток») у Будьонівському районі Донецька.

Про це повідомляють місцеві мешканці у соцмережах, передає новину «Преса України».

«Всю ніч орки воювали з козаками, які окопалися в будинку навпроти СТО Бумер на вул. Травневої», — зазначає користувач. Також повідомляється, що стрілянина йде вздовж вулиці Світлий Шлях.

Інші очевидці теж стверджують, що бої йдуть між представниками «влади» так званої «Донецької народної республіки» і «казачими» формуваннями, які відмовилися здавати зброю і вступили у перестрілку.

«В даний час на протязі вулиці Лівобережна в кущах лежать люди в камуфляжі зі зброєю, начебто, «Восток», — зазначає житель Донецька.

«Вони вже один одного двічі оточували. Інтенсивна стрілянина була в 5:30, потім до 6:00 все стихло, зараз, напевно, йдуть переговори, так як тихо», — додає інший.

Деякі користувачі також повідомляють «роззброєння» казаків у Олексіївці.

Координатор групи «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук заявив, що проросійські бандформування проводять активні військові навчання у житлових кварталах окупованого Донецька.

«У Донецьку бойовики регулярно влаштовують «навчання» у житлових кварталах з використанням стрілецької зброї і гранатометів РПГ, що викликає різке неприйняття у місцевих жителів», — розповів Тимчук.

Крім того, у Київському районі Донецька фіксується збільшення кількості артилерійських установок.


ДНР Донецк казаки