В Голосіїво почалася масова бійня зі стріляниною

В Голосіїво почалася масова бійня зі стріляниною
В Голосіїво почалася масова бійня зі стріляниною

Щойно на Голосіївському проспекті відбулася масова бійка зі стріляниною

ІНФОРМАТОР передає термінове повідомлення від Сергія Мельниченка, голови правління КУПР в ВГо “Коаліція учасників Помаранчевої революцї”

“ТЕРМІНОВО!!!
НА ГОЛОСІЇВО МАСОВА БІЙНЯ ЗІ СТРІЛЯНИНОЮ…!
Щойно на Голосіївському проспекті,46 (поряд з Голосіївською РДА) відбулася масова бійка зі стріляниною між тітушками (охороною будмайданчику) та мешканцями будинків, яким на допомогу прибули громадські активісти.

Під час фізичного перешкоджання охороною демонтувати незаконну огорожу, на допомогу мешканцям наспіли близько сотні активістів СМЕРЧ.
Між активістами та охороною відбулася масова бійка. В хід пішли каміння та палиці. Все навкруги залито сльозогінним газом.
Проте, навіть незважаючи на застосування тітушками відносно активістів та людей вогнепальної зброї, міліція не вжила заходів для їх затримання. Натомість, люди в цивільному одязі (може міліція, але точно з’ясувати не вдалося) кинулися наздоганяти та затримувати активістів та молодь з сусідніх будинків.
Незважаючи на півсотні озброєних тітушок, що охороняли будмайданчик та перешкоджання міліції активістам СМЕРЧ з мешканцями та представниками Штабу Оборони Києва всеж вдалося знести будівельну огорожу. А самі тітушки накивали п’ятами.
Вже по закінченню активної фази конфлікту на місці пригоди зібралися кількадесят автомобілів поліції та безліч міліціянтів у штатському.
Швидка надає допомогу багатьом постраждалим мешканцям та поліцейському.
Самими мешканцями було затримано та передано правоохоронцям деяких з тітушок, які мали при собі зброю та за словами очевидців стріляли у людей.”

Суть конфлікту полягала в тому, що будівельна компанія ГЕОС, яка належить депутату Київради від УДАРУ Миколі Негричу намагається звести багатоповерхівки поруч з існуючою забудовою. За словами мешканців забудовник грубо порушує будівельні норми та не провів експертизу проекту, внаслідок чого відбуваєттся руйнація сусідніх будинків.”


Киев криминал