Судді у справі Корбана ходять на поклон у Адміністрацію Президента

Судді у справі Корбана ходять на поклон у Адміністрацію Президента
Судді у справі Корбана ходять на поклон у Адміністрацію Президента

Група народних депутатів з міжфракційного об’єднання «Укроп» просить Адміністрацію Президента, СБУ, ГПУ та Державну службу охорони провести ретельну перевірку фактів щодо візиту суддів та голови Апеляційного суду міста Києва до Адміністрації Президента.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат Андрій Денисенко, – передає ІНФОРМАТОР з посиланням на публікацію “Укропу“.

Відповідне депутатське звернення підписали Віталій Купрій, Борис Філатов, Валентин Дідич, Андрій Денисенко, Олександр Дубінін та Тарас Батенко.

Нардеп нагадав, що 17 листопада Апеляційний суд Києва розгляне скаргу прокуратури щодо домашнього арешту Геннадія Корбана. «Щоб забезпечити необхідне владі рішення і запроторити Геннадія за ґрати, колегію суддів, яка розглядатиме питання (Дзюбін, Бець, Сокуренко), а також голову суду Головачова вже третій день поспіль під наглядом СБУ автівками АП возять на Банкову, де накачують інструкціями і погрозами», – повідомив Андрій Денисенко.

Крім того, народний депутат Віталій Купрій звернувся стосовно цього і до заступника Генерального прокурора України Давида Сакварелідзе. «Дані дії є прямим втручанням у незалежність судової гілки влади та прямим тиском на суддів з метою примусити їх винести завідомо неправосудні рішення! Я вже направив заяву про злочин, передбачений статтею 376 Кримінального кодексу України, заступнику Генпрокурора Давіду Сакварелідзе з вимогою негайного відкриття кримінального провадження, а також повідомив про це послів іноземних держав», – повідомив народний депутат у Facebook.


Судья судьи Корбан