Путін зробив несподівану заяву про Третю світову: подробиці


На прямій лінії президент РФ Володимир Путін розповів про третю світову війну.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Так під час онлайн-трансляції ведучий запитав у Путіна, коли Росія налагодить відносини з західними країнами і закінчиться період деградації в цих відносинах. А також чи можлива в майбутньому третя світова війна.

На що Путін відповів, що політика країн Заходу щодо Росії, санкції – це “спосіб стримування”, щоб не дати розвиватися.

При цьому глава Кремля впевнений, що в світі вже “приходить розуміння” про нібито помилковості такої стратегії і комунікація поступово налагоджується.

“Ми повинні захищати свої інтереси, послідовно, не по-хамськи. Ми це робили і будемо робити. Тиск закінчиться, коли всі зрозуміють, що ці заходи непродуктивні і доведеться рахуватися з інтересами РФ”, – вважає Путін.

Також він додав, що можлива третя світова війна надзвичайно небезпечна.

“Можна згадати Ейнштейна, який сказав, що не знає, як буде вестися третя світова війна, але четверта – з камінням і палицями”, – підкреслив Путін.

Президент РФ зазначив, що після Другої світової війни в світі встановлено відносний паритет і немає глобальної війни, за винятком локальних, регіональних конфліктів, оскільки “провідні глобальні держави відчувають страх взаємного знищення, що змушує поважати один одного”. Тому Путін вважає, що не Росія, а США зараз намагаються зламати цю умовну домовленість.


Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що Володимир Путін розповів про кінець існування Росії.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/06/07/putin-zrobiv-nespodivanu-zayavu-pro-tretyu-svitovu-podrobitsi/”

Владимир Путин Володимир Путін президент Росія Россия третья мировая война третя світова війна