Україну визнали частиною Західного світу: заява Держдепу

Уэсс Митчелл назвал Украину частью западного мира

Помічник державного секретаря США у справах Європи та Євразії Весс Мітчелл заявив, що Україна історично є частиною західної цивілізації.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє “Голос Америки”.

За його словами, Захід – це спільнота демократичних країн, об’єднаних історією, культурою та спільними жертвами.

“Деякі його члени – це старі демократії, а деякі – ні. Деякі є членами ЄС, чи НАТО, а інші – ні. Деякі слабкі, а деякі сильні. Деякі географічно захищені, інші ж – мають вразливу позицію. Україна та Грузія є членами Заходу і історично, і через вибір їхніх народів. Британія залишиться у серці Заходу і після Brexit. Суть у тому, що необхідний об’єднавчий принцип, а не лише інституції. Інституції – це засіб, а не мета”, – сказав Мітчелл.

Заступник державного секретаря додав, що США будуть посилювати санкції щодо РФ, поки президент Владімір Путін продовжуватиме зовнішню агресію.

“Китай та Росія націлені на розкол США”, – підкреслив Мітчелл.


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, раніше в Державному департаменті США озвучили свої вимоги для створення в Україні Антикорупційного суду.

Також раніше повідомлялося, що США обговорили з Угорщиною “мовну суперечку” з Україною.

Додамо, що Угорщина також звернулася до генсека НАТО Йенс Столтенбергу з вимогою переглянути політику щодо України через “провал реформ”, але Альянс проігнорував всі пропозиції Будапешта.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/06/07/ukrayinu-viznali-chastinoyu-zahidnogo-svitu-zayava-derzhdepu/”

госдеп сша Держдеп западный мир західний світ США Уесс Мітчелл Україна