НАТО наполягає на подовженні санкцій проти РФ

генсек НАТО

Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг заявив, що Північноатлантичний Альянс не прагне до ізоляції Росії та бажає, щоб відносини з нею були краще, проте підтримує політику санкцій проти неї.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Інтерфакс.

“Весь Північноатлантичний альянс підтримує те, що ми називаємо подвійним підходом. А саме: стримування та захист, але одночасно і діалог. Оскільки Росія – наш сусід, вона нікуди не дінеться, тому ми прагнемо поліпшити наші відносини з Росією”, – сказав Столтенбег в Брюсселі, де проходить нарада міністрів оборони країн-членів НАТО.

“У той же самий час я вважаю, що санкції – це важливий механізм, тому що вони посилають чіткий сигнал Росії. Коли вона порушує міжнародні правила, коли вона порушує суверенітет і територіальну цілісність сусідньої держави, як це було зроблено в Україні, то у таких дій бувають наслідки. Саме з цієї причини міжнародне співтовариство реагує санкціями. Я підтримую такий підхід”, – підкреслив генеральний секретар Північноатлантичного альянсу.

При цьому він зазначив, що рішення щодо санкцій приймалися не НАТО.

“Але члени НАТО вітають ці санкції, підтримують ці санкції, тому що за свої дії треба платити. Є наслідки, коли порушуються міжнародні правила”, – висловив натовську позицію щодо санкцій Йенс Столтенберг.


Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що НАТО намагається домовитися з РФ щодо України.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/06/08/nato-napolyagaye-na-podovzhenni-sanktsij-proty-rf/”

Йенс Столтенберг НАТО санкції