Роберт Мюллер звинуватив Пола Манафорта і його українського помічника у тиску на свідків


Колишньому главі передвиборного штабу Трампа Полу Манафорту і його помічнику, українцю Костянтину Килимнику пред’явлені звинувачення в перешкоджанні правосуддю спецпрокурором Робертом Мюллером, який розслідує справу про можливе втручання Росії в американські вибори 2016 року.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на Associated Press.

Як повідомляє видання, свідки заявили, що Манафорт і Килимник намагалися змусити їх збрехати про характер їхньої спільної роботи на Україні.

Звинувачення висунуті через їх спілкування з двома свідками у справі Манафорта, імена яких в обвинувальному висновку не згадуються. За даними команди Мюллера, Манафорт і Килимник зв’язувалися зі свідками по телефону і в месенджерах в лютому і квітні 2018 року.
Пол Манафорт очолював штаб Дональда Трампа влітку 2016 року. Він покинув цей пост після того, як стало відомо про його багаторічній співпраці в якості лобіста з українською Партією регіонів.

Також повідомлялося про його зв’язки з російським бізнесменом Олегом Дерипаскою.

“Назва реальних імен може в корені змінити хід справи”, – прокоментував це повідомлення американський юрист Ренато Маріотт.

Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, 4 червня Спеціальний прокурор США в “російській справі” Роберт Мюллер звинуватив колишнього главу президентської кампанії Дональда Трампа Пола Манафорта в спробі тиску на свідків з компанії, яка допомагала просувати інтереси екс-президента України Віктора Януковича.

30 жовтня 2017 міністерство юстиції США оприлюднило висунуті політтехнолога Пола Манафорту і його партнеру Річарду Гейтсу звинувачення в 12 випадках правопорушень. В обвинувальному акті говорилося, що Манафорт і Гейтс в період принаймні з 2006 до 2015 року заробили в результаті їх роботи в Україні десятки мільйонів доларів і з метою приховати ці суми протягом 2006-2016 років відмивали ці кошти через численні компанії, партнерства і банки в США та інших країнах. Обидва це заперечують. Їх відправили під домашній арешт.

Зараз в США під керівництвом Мюллера триває розслідування можливого втручання Росії в американські президентські вибори 2016 року.


Нагадаймо, спецслужби США затримали і звинуватили 25-річну співробітницю Агентства національної безпеки Ріаліті Лі Віннер, яка направила в американські ЗМІ секретна доповідь про втручання росіян в президентських виборах.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/06/09/robert-myuller-zvynuvatyv-pola-manaforta-i-jogo-ukrayinskogo-pomichnyka-u-tysku-na-svidkiv/”

Дональд Трамп звинувачення Пол Манафорт Роберт Мюллер