Список Сенцова. На мітингу проти репресій у Москві почалися затримання

Митинг в Москве в поддержку Олега Сенцова

У Москві на проспекті Сахарова 10 червня проходить санкціонований мітинг “За вільну Росію без репресій і свавілля”. Учасники мітингу вимагають зупинити політичні репресії, звільнити політв’язнів, в тому числі незаконно засудженого в Росії Олега Сенцова.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє видання “Нова газета“.

В акції беруть участь представники громадських організації, які займаються допомогою політв’язням, а також представники політичних партій, зокрема, “Парнасу”, “Яблука” тощо.


мітинг в Москві, 10 червня


За даними видання, вони просять зупинити політичні репресії, звільнити політв’язнів, припинити “справу “Сьомої студії”, не зносити будинки по проекту реновації, зупинити блокування “Телеграма”, припинити побиття людей на мітингах. Крім того, учасники акції виступають проти порушення кримінальних справ за “неугодні” репости в соцмережах і порушення прав людини силовими структурами.


мітинг в Москві, 10 червня


Як видно з опублікованих виданням фото, на мітингу розгорнули великий банер в підтримку українського режисера Олега Сенцова.

Організатори мітингу оцінили кількість його учасників у 2,5 тис. осіб. Московська поліція повідомила, що на мітинг прийшли 1,7 тис. осіб.

Згодом організатори акції повідомили про затримання трьох осіб (нібито за неприпустимі висловлювання на адресу президента).

За інформацією “ОВС-Інфо“, на мітингу були затримані Дар’я Полюдова та Іван Гуськов. Їх доставили у відділення поліції по Красносельскому району. За словами Полюдової, їм закидають порушення правил проведення заходу учасником (частина п’ята статті 20 КпАП).


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, ОБСЄ закликала РФ звільнити Сенцова. Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) назвала невиправданим вирок українському режисерові Олегу Сенцову, який оголосив голодування в російській колонії, і закликає РФ звільнити його.

Раніше голодуючого Сенцова оглянули тюремні лікарі.

Нагадаймо, після майже місяця голодування ув’язнений в Росії режисер Олег Сенцов підійшов до “критичної точки”.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/06/10/spisok-sentsova-na-mitingu-proti-represij-u-moskvi-pochalisya-zatrimannya/”

задержание затримання митинг в поддержку Сенцова мітинг в підтримку Сенцова Москва Олег Сенцов проти репресій против репрессий