Чому працювати в Україні вигідніше, ніж на заробітках: з’явилося пояснення


Представники українських рестораторів, банків і служб таксі стверджують, що працевлаштування в Україні має ряд переваг перед працевлаштуванням у тій же Польщі.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Обозреватель.

За словами HR-директора однієї з мережі ресторанів, головна перевага роботи в Україні – кар’єрний ріст. Офіціанти або кухарі, наприклад, в Італії можуть заробляти більше, але піднятися кар’єрними сходами для них в чужій країні – практично нездійсненне завдання.

“За кордоном перспективи кар’єрного росту для українців не такі втішні. Приміром, у нас працюють 5 програм кадрового резерву, це дає можливість швидко отримати підвищення і побудувати кар’єру всім, хто захоче і зробить для цього зусиль”, – розповідає HR директор однієї з мережі ресторанів в Україні.

У той же час, в Україні на ринку праці можна знайти роботу з заробітною платою не меншою, ніж у сусідній Польщі.

Для прикладу, за словами менеджера одного зі столичних служб таксі, звичайний таксист може отримувати близько 25-26 тис.₴

“Водій може в день заробити 1500 грн, 15% він віддасть службі таксі, частину на бензин витратить. Але в цілому, якщо дійсно працювати, свою тисячу доларів заробити завжди можна”, – розповідає представник служби таксі.


Нагадаймо, польський уряд удосконалює не так давно прийняте трудове законодавство і продовжує думати над тим, як залучити в країну найманих працівників.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/06/12/chomu-pratsyuvaty-v-ukrayini-vygidnishe-nizh-na-zarobitkah-z-yavylosya-poyasnennya/”

заработок заробіток заробітчани кар’єра карьера Польша Польща работники Украина Україна