НАБУ взялося за замглави АП Філатова через незаконне збагачення

алексей филатов

Національне антикорупційне бюро України перевіряє факт незаконного збагачення заступника глави адміністрації президента України.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Детективи бюро з 15 лютого 2018 року здійснюють досудове щодо заступник глави адміністрації президента Олексія Філатова.

“Усі матеріали та звернення з цієї теми, які надійшли після 15 лютого, долучаються до матеріалів зазначеного кримінального провадження з метою їх перевірки в межах досудового розслідування за зазначеним фактом, про що заявникам повідомляється у письмовому вигляді”, – сказано в повідомленні.

Олексій Філатов (нар. 25 листопада 1976, Київ) — український адвокат, фахівець у галузі судової практики. З 25 липня 2014 року — заступник Глави адміністрації президента України, замінив на посаді Бориса Ложкіна.


Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що Національне антикорупційне бюро проводила обшуки в порту «Південний».

Слідчі дії торкнулися також ДП «Південний». Відомо, що в минулому році Антимонопольний комітет України та Національне антикорупційне бюро викрили змову з днопоглиблення порту «Південний».


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/06/13/nabu-vzyalosya-za-zamglavi-ap-filatova-cherez-nezakonne-zbagachennya/”

алексей филатов АП замглавы ап замголови ап НАБУ Олексій Філатов политика політика президент