Депутат від Ляшка підозрюється у вбивстві Бузини

Депутат від Ляшка підозрюється у вбивстві Бузини
Депутат від Ляшка підозрюється у вбивстві Бузини

Джерело наближене до ГПУ наводить факти, які пов’язують народного обранця Андрія Лозового з вбивством проросійського журналіста О.Бузини.

"Радикал перший хто проявив ініціативу та взяв на поруки фігуранта кримінальної справи Дениса Поліщука та був активним учасником масових акцій", — розповідає співрозмовник.

За його словами, ще одним доказом причетності депутата Верховної Ради до цієї справи є тісні зв’язки з Олексієм Томразовим, бізнесменом який вніс під заставу 5 мільйонів, суму визначену судом для звільнення підозрюваного Д. Поліщука. А також фінансував свого часу політичну діяльність молодого політика.

"Лозовий же у свою чергу, у стінах Парламенту активно лобіює інтереси ПАТ "Укргаздобыча", головою правління якого є вище згаданий Томразов.

Насправді фактів та доказів по даній справі більш ніж достатньо і всі вони в найближчому майбутньому будуть оприлюднені", — на умовах анонімності, запевняє джерело.

Нагадаємо, нещодавно з’явилася інформація, що Генеральна прокуратура готує подання на зняття з Лозового депутатської недоторканності та притягнення до кримінальної відповідальності.

Политрада


Лозовый Андрей Лозовий Андрій Бузина Олесь