Скандальні журналістки заявили про переслідування в Раді через пишні груди: фото

Єгорова показала в камеру непристойний жест середнім пальцем
Нещодавно Верховна Рада скасувала акредитацію журналісткам Валерії Єгорової та Юлії Махмуді, звинувативши дівчат у неповазі до парламенту. У відповідь фігурантки скандалу звинуватили депутатів, заявивши про переслідування і сексизм.

Подробиці у "Фейсбуці" повідомила керівник прес-служби Ірина Кармелюк.

Вжиті заходи про акредитацію вона назвала "маленькою перемогою на шляху до підвищення статусу парламентського кореспондента".

"Дівчат, які не поважають Вищий законодавчий орган і державні символи, позбавили акредитації в парламент. За це рішення одноголосно проголосували члени Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики. Цьому сприяла справжня громадянська позиція парламентських кореспондентів і громадськості, які висловилися за неприпустимість подібної поведінки, яку яскраво показав Ян Доброносов", — написала Кармелюк.

Махмуді і Єгорова

Історія почалася з того, що місяць тому фотограф Ян Доброносов опублікував в мережі фотографію з будівлі ВР, на якій журналістка Валерія Єгорова показала в камеру непристойний жест середнім пальцем. Так, за словами автора знімка, екс-помічниця радикала Сергія Скуратівського відреагувала на клацання затвора фотоапарата.

Услід за постом фотографа з’явився не менш різкий відповідь Єгорової, яка назвала Доброносова "лохом".

Після інциденту було зібрано засідання Комітету, на якому вищезазначені журналістки не були присутні. Дівчат на засідання не запросили, та й самі вони в цей час відпочивали в Туреччині, звідки охоче публікували фото в купальниках.

Коли стало відомо про рішення Комітету позбавити Єгорову і Махмуді акредитації, дівчата збунтувалися. Махмуді заявила про "переслідування" і наклеп.

Єгорова, в свою чергу, розповіла колегам з BBC про травму і сексизм, причиною яких нібито став її значний бюст.

"Мені було 22 роки, і я плакала, не встаючи з ліжка, місяць, можливо, у мене залишилася душевна травма. І в цей раз, коли фотограф в черговий раз навів об’єктив на мою груди, у мене спрацювала психологічна самозахист. Але після публікації другого фото почалася "справжня травля і сексизм", — поскаржилася вона.

"Знай.uа" нагадує також, російська журналістка, редактор видання l’officiel, Ксенія Собчак взяла інтерв’ю у подружжя Шнурових — Матільди і Сергія. Вони відповіли їй на "незручні" питання.Джерело статті: “https://znaj.ua/politics/skandalni-zhurnalistky-zayavyly-pro-peresliduvannya-v-radi-cherez-pyshni-grudy-foto”

  махмуді єгорова Рада