Російський суд визнав свідка Єгови винним в ектремістській діяльності за проповідь його релігії

последние новости в Украине останні новини в Україні


В Росії суд визнав послідовника релігійного руху "Свідки Єгови" Григорія Бубнова винним у створенні екстремістської організації і призначив йому покарання 6 років позбавлення волі з умовним терміном 5 років.

Про це 21 січня повідомили на сайті Слідчого комітету РФ.

Повідомляється, що за версією слідства, Георгій Бубнов організував "осередок" послідовників "Свідків Єгови" в селищі Роздольне Надеждинського району та "скликав масові збори, організовував вступ, поширював літературу екстремістського змісту, здійснював проповідницьку діяльність".

За повідомленнями ЗМІ, 54-річний Григорій Бубнов переїхав в селище Вільно-Надеждинське, щоб піклуватися про матір, яка перенесла інсульт, і влаштувався на роботу двірником. Місцеві жителі заходили до нього подякувати за його працю.

Надеждинський районний суд в Примор’ї визнав Бубнова винним у створенні екстремістської організації. Йому призначили 6 років позбавлення волі. При цьому уточнили, що позбавлення волі для Бубнова означає умовний термін 5 років. Раніше прокурор просив засудити Бубнова на 7 років колонії загального режиму.

Зазначимо, у 2017 році Верховний суд Росії визнав "Свідків Єгови" "екстремістською організацією", зажадавши її розформування. За цим рішенням пішли репресії, в результаті яких десятки прихильників організації були заарештовані, а сотням пред’явлені кримінальні звинувачення.

Нагадаймо, рейтинг Путіна в Росії впав до рекордно низького показника.

Читайте також: Кримчанка з громадянством РФ і контактами в ФСБ, намагалася працевлаштуватися в Міноборони.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/novini-svitu/rosiyskiy-sud-viznav-svidka-egovi-vinnim-v-ektremistskiy-diyalnosti-za-propovid”

Росія суд Свідки Єгови