Трамп заявив про віру у виконання "ядерних домовленостей"


Президент США Дональд Трамп висловив надію, що незважаючи на складнощі, що виникли в ході останніх переговорів між державним секретарем Майком Помпео і керівництвом КНДР, північнокорейська сторона, як і раніше, зробить усе для виконання досягнутих в Сінгапурі.

Як завжди, своє переконання в цьому глава США висловив на своїй Тwitter-сторінці.

"Я впевнений, що Кім Чен Ин буде виконувати домовленості, які ми підписали, і що більш важливо, поважати наше рукостискання. Ми домовилися щодо денуклеаризації Північної Кореї", — зазначив американський президент.

У той же час Трамп зазначив, що стурбований імовірним негативним впливом Китаю на цей процес через торгову війну, яка розгорнулася між США і КНР. Разом із тим Трамп підкреслив, що сподівається на конструктивний підхід.

Раніше у Північній Кореї назвали переговори з американською делегацією на чолі з держсекретарем Майком Помпео"сумними" і звинуватили Вашингтон у спробі тиску на КНДР.

Нагадаймо, що 12 червня в Сінгапурі відбулася історична зустріч президента США Дональда Трампа та лідера Північної Кореї Кім Чен Ина, за підсумками якої сторони підписали спільну декларацію про перезавантаження двосторонніх відносин і денуклеаризацію Корейського півострова. Крім того, США беруть на себе зобов’язання забезпечити безпеку КНДР. Тим не менш, санкції проти Кореї поки залишаються чинними.

Детальніше про саміт США та КНДР читайте в матеріалі Віктора Константинова "Сінгапурський саміт: історична віха чи тимчасовий перепочинок?" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/tramp-zayaviv-pro-viru-u-vikonannya-yadernih-domovlenostey-282647_.html”

США Трамп Корея КНДР президент помпео виконання переговори санкції КНР зустріч Вашингтон