Apple планує відмовитися від роз’єму Lightning у смартфонах – ЗМІ


Компанія Apple має намір переглянути дизайн своїх смартфонів і планшетів. Як повідомляє DigiTimes з посиланням на власні джерела, у 2019 році компанія має намір випустити iPhone з роз’ємом USB Type-C замість звичного для пристроїв Apple Lightning.

Використання USB Type-C в MacBook вже спонукало виробників ноутбуків піти за прикладом Apple. Очікується, що використання USB-C в інших гаджетах компанії також прискорить впровадження цього роз’єму виробниками смартфонів.

Разом з тим, як підкреслює джерело порталу, в моделях iPhone, які компанія представить в 2018 році, роз’єму Type-C все ще не буде. На даний момент Apple працює над редизайном пристроїв.

Apple представила iPhone X 12 вересня. Новинка оснащена безрамковим OLED-дисплеєм діагоналлю 5,8 дюйма, а розблокування пристрою здійснюється за допомогою системи розпізнавання облич, яка прийшла на зміну сканеру відбитків пальців.


Джерело статті: “https://dt.ua/TECHNOLOGIES/apple-planuye-vidmovitisya-vid-roz-yemu-lightning-v-smartfonah-zmi-280452_.html”

Apple iPhone смартфон пристрій